Kumar Makineleri Kurulum ve Kullanımları – Kumar Oyna

Kumar Makineleri

Kısa yoldan para kazanmak isteyen kişiler kumarhanelere yönelerek hedefini gerçekleştirmeye çalışıyor. Kumarhanelerin gözde ürünü olan kumar makineleri oluyor. Hemen hemen herkes bu kumar makinelerini kullanmıştır. Çünkü çok yaygın bir kullanım alanına sahip bu makineler. Kumar makineleri sayesinde nasıl oyun oynanır diye soran yeni kişilere bilgi verelim.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1500TL %100
5.0⭐
2
3000TL %100
4.8⭐
3
1500 TL %100
4.8⭐
4
1500 TL %200
4.6⭐
5
5000 TL %50
4.6⭐
6
1000 TL %200
4.6⭐
7
600 TL %150
4.4⭐
8
1000 TL %100
4.2⭐
9
365 TL %50
3.8⭐

"<yoastmark

Kumar Makineleri Nasıl Kullanılır?

Kumarhanelerde ve benzeri yerlerde sıklıkla tercih edilen kumar makineleri rahatlıkla oynanma imkanı sunduğu için gözde bir ürün. Bu tip aletler yan tarafında bulunan kol ile çalışıyor. Makineyi çalıştırmak için özel jetonlardan almanız gerekiyor. Aldığınız jetonları gösterilen yere yerleştirdikten sonra kolu çevirmeniz halinde oyun başlıyor. Ekranda yer alan simgelerin hareket emesi ve bu simgelerin aynı satır üzerinde yer alması oyuncuya kazandırıyor. Bazı kumar makineleri kollu olmuyor. Düğmeli makineler oluyor. Düğmeye basıldığı an oyun başlıyor. Simgelerin denk gelmesi para kazandırıyor ancak her kumar makinesi farklı makaraya sahip. Mesela en basit alet 3 makaralı oyunlar oluyor. Yine bu aletleri oyunları arasında en zor olanı 5 ve 7 makaralı oyunlar oluyor. Yeni yeni kumar makineleri kullananlar için en basit oyunla işe başlamaları tavsiye ediliyor. Yani 3 makaralı oyunlar tecrübe kazanmak adına oldukça güzel oyunlar.

Kumar makinelerinin diğer adı slot kollu makineler olarak geçiyor. Görmeye alıştığımız bu makineler para basma makinesi olarak da anılıyor. O derece yüksek paralar kazanılmasına olanak sağlıyor.

Kumarhaneye gitme imkanı olmayanlar ve ülkemiz yasaları dikkate alındığında rahat rahat kumar oynamak ne yazık ki mümkün değil. Bu nedenle bazı şirketler bir araya gelerek kumar makinelerini sanal ortama taşıma çalışmalarına başladılar. Bu hususta başarılı olan şirketler şimdi birçok güvenilir site üzerinden online kumar siteleri makineleri aracılığıyla kumar oynatabiliyor. Yeni bir oyuncu hiç zorluk yaşamadan ve evinden çıkmadan sanal ortamdan kumar oyunlarını oynayabilir. Çünkü bu aletler sanal ortama taşınmış bulunuyor. Ve slot oyunları adı altında oyunlar sunarak hizmet veriliyor.

Kumar Makinelerinde Hangi Oyunlar Bulunuyor?

Sanal ortam ve gerçek ortam düşünüldüğü zaman slot oyunların 3 farklı versiyonun olduğunu görüyoruz. Bunlar 3 makaralı oyunlar, 5 makaralı oyunlar ve en zor kategori olarak adlandırılan 7 makaralı oyunlar. Oyunda görüldüğü gibi makara sayısı önemli. Makara sayısı azaldıkça oyunun kolaylık derecesi yükseliyor. Sizler de en kolay olan oyundan başlayarak para kazanma sürecine dahil olabilirsiniz.

Kumar Makineleri Hileli Mi?

Bazı bilir kişiler kumar makinelerinde yer alan oyunların hileli olduğunu iddia ediyor. Bu düşüncenin henüz kanıtlanmadığını söyleyerek makinenin çalışma hızı dikkate alınarak hile yapıldığı söylenmekte. Kişi makine hızını kullanarak milyonlar kazanabilir. Ayrıca simgelerin yer değiştirme hızının sabit olduğu düşünülürse söylentilerin doğruluk payının olduğunu söyleyebiliriz.

Hileli bu makineleri yerine sanal ortama taşınan slot oyunlarını tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hilenin yapılma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak bu konuda da tamamen hile yapılmadığını söyleyemiyoruz. Çünkü bazı siteler oyunlara direkt temas ederek hile yapıyor. Kazanmanız gereken bir harekette kaybediyorsunuz.